Home   Výsledky 2014

Výsledky 2014

Prohlédněte si výsledky ze závodu. Výsledky jsou v pdf a seřazeny od nejstarších závodníků po nejmladší.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří se zúčastnili.

  1. vysledky_y11_chlapci_2001_2000
  2. vysledky_x11_divky_2001_2000
  3. vysledky_v11_chlapci_2003_2002
  4. vysledky_u11_divky_2003_2002
  5. vysledky_t1_chlapci_2004
  6. vysledky_s1_divky_2004
  7. vysledky_p2_divky_2005
  8. vysledky_r2_chlapci_2005
  9. vysledky_o3_chlapci_2006
  10. vysledky_n3_divky_2006
  11. vysledky_m4_chlapci_2007
  12. vysledky_l4_divky_2007
  13. vysledky_k5_chlapci_2008
  14. vysledky_j5_divky_2008
  15. vysledky_i6_chlapci_2009
  16. vysledky_ch6_divky_2009
  17. vysledky_h7_chlapci_2010
  18. vysledky_g7_divky_2010
  19. vysledky_f8_chlapci_2010_odr
  20. vysledky_d9_chlapci_2011_odr
  21. vysledky_e8_divky_2010_odr
  22. vysledky_c9_divky_2011_odr
  23. vysledky_b10_chlapci_2012_odr
  24. vysledky_a10_divky_2012_odr

VÝSLEDKY HLAVNÍHO ZÁVODU DNE

CHLAPCI

1) 10 Ondrejec Vladimír   Cyklo MXM Hulín   23:28 (2001/2000 – Y11)

2) 20 Lavička David   Nilfisk ALTO pro cycling   23:55 (2003 /2002 – V11)

3) 59 Dubčák Pavel   4EVER Cyklo Bulis Team   23:59 (2003/2002 – V11)

4) 21 Jurkulák Jakub   AVELI MTB   24:35 (2003/2002 – V11)

5) 41 Letev Jakub   Cyklo MXM Hlulín   24:37 (2001/2000 – Y11)

6) 40 Letev Marek   Cyklo MXM Hulín   25:02 (2003/2002 – V11)

7) 393 Proschl Matěj   Hokejisti   25:17 (2001/2000 – Y11)

8) 402 Jurčík Radek   Zlín   25:28 (2001/2000 – Y11)

9) 58 Ordáň Petr   Cykloch team   25:34 (2003/2002 – V11)

10) 394 Kořenek Michal   Hokejisti   25:47 (2001/2000 – Y11)

11) 173 Potůček Štěpán   Nordica SKI Zlín   25:47 (2001/2000 – Y11)

12) 45 Cedidla Martin   Zlín   25:53 (2001/2000 – Y11)

13) 94 Dolanský Adam   Adalan Zlín   25:58 (2001/2000 – Y11)

14) 172 Potůček Šimon   Nordica SKI Zlín   26:09 (2001/2000 – Y11)

15) 403 Šimek David   Zlín   26:20 (2003/2002 – V11)

16) 334 Vořechovský Jakub   Zlín   26:41 (2001/2000 – Y11)

17) 255 Jonášek Mates   JONAS TEAM Otrokovice   26:41 (2001/2000 – Y11)

18) 354 Klofáč Jakub   Nordica SKI Zlín   26:50 (2001/2000 – Y11)

19) 361 Javořík Lukáš   Provodov   27:57 (2001/2000 – Y11)

20) 69 Matěječný Michal   Multi sport team Slušovice   28:03 (2001/2000 – Y11)

21) 106 Šefl Miroslav   Slušovice   28:05 (2003/2002 – V11)

22) 329 Urban Marek   Toyota Dolák   28:27 (2003/2002 – V11)

23) 271 Llianos Adam   Otrokovice 2  8:30 (2003/2002 – V11)

24) 389 Tkadlec Michal   Hokejisti   29:14 (2001/2000 – Y11)

25) 375 Višenka Michal   Zlín   30:07 (2001/2000 – Y11)

26) 332 Mravec Daniel   CTM Bike   30:17 (2003/2002 – V11)

27) 333 Talafa Tadeáš   Car Auto Team   30:21 (2003/2002 – V11)

28) 388 Babulík Adam   Hokejisti   30:27 (2001/2000 – Y11)

29) 390 Modřický Jaroslav   Hokejisti   30:47 (2001/2000 – Y11)

30) 392 Omelka Pavel H  okejisti   30:58 (2001/2000 – Y11)

31) 126 Mezírka Jaroslav   Zlín   31:06 (2003/2002 – V11)

32) 447 Klouda Jiří   Zlín   31:09 (2003/2002 – V11)

33) 104 Vinklárek Lukáš   Slušovice   31:19 (2001/2000 – Y11)

34) 221 Pšenčík Petr   Amenity Extrem Sport Team   31:29 (2003/2002 – V11)

35) 294 Kovařčík Petr   Team Forman Kids   32:07 (2003/2002 – V11)

36) 70 Matějčný David   Multi sport team Slušovice   32:39 (2003/2002 – V11)

37) 331 Mikl Matyáš   Tečovice   32:45 (2003/2002 – V11)

38) 89 Sabák Jakub   Lazáci   33:53 (2003/2002 – V11)

39) 187 Novák Jakub   Zlín   34:11 (2003/2002 – V11)

40) 370 Holeš Jakub   Slušovice   34:41 (2003/2002 – V11)

41) 398 Hlinšťák Stanislav   Všemina   35:06 (2001/2000 – Y11)

42) 417 Švajda Matěj   Fryšták   35:09 (2003/2002 – V11)

DĚVČATA

1) 17 Prchalová Libuše   Holešovští Pokalíšci   24:07 (2001/2000 – X11)

2) 213 Blechová Lucie   Ivar CS Author Team   24:16 (2002/2003 – U11)

3) 250 Králíková Zuzana   4EVER Cyklo Bulis   24:50 (2001/2000 – X11)

4) 31 Klapilová Veronika   Holešovští Pokalíšci   25:50 (2001/2000 – X11)

5) 121 Bajčíková Ema   Valmez   26:07 (2002/2003 – U11)

6) 117 Zouharová Natálie   Cykloch Team Chvalčov   26:11 (2002/2003 – U11)

7) 412 Mlchaličková Štěpánka   Bojkovice   26:29 (2002/2003 – U11)

8) 145 Ševčíková Dorka   Nordica Ski Zlín   27:06 (2002/2003 – U11)

9) 42 Lochmanová Aneta   Holešovští Pokalíšci   28:29 (2002/2003 – U11)

10) 391 Mlýnková Natálie   Hokejisti   28:46 (2001/2000 – X11)

11) 198 Chudárková Aneta   Cykloch Team   29:09 (2002/2003 – U11)

12) 189 Brtničková Michaela   4EVER Cyklo Bulis   29:16 (2002/2003 – U11)

13) 289 Nešporová Alžběta   SKOB Zlín   29:44 (2001/2000 – X11)

14) 348 Krutíková Petra   Bludovice   32:08 (2001/2000 – X11)

15) 110 Procházková Marcela   Zlín   33:03 (2001/2000 – X11)

16) 101 Pišová Barbora   Multi Sport Team Slušovice   34:00 (2002/2003 – U11)

17) 310 Pírková Johanka   Luhačovice   35:00 (2002/2003 – U11)

18) 179 Heretíková Kateřina   Havířov   35:35 (2001/2000 – X11)

19) 296 Krutílková Kateřina   Team Forman Kids   37:36 (2002/2003 – U11)