Home   Výsledky 2013

Výsledky 2013

Gratulujeme všem, kteří vyhráli a děkujeme všem, kteří se zúčastnili!

Kategorie A –     chlapci narození v roce 2010 od 7 měsíce a mladší

  1. Štěpán Buršík _ 1:42
  2. Richard Kadlčák – Amenity Extrem Sport Team _ 1:43
  3. Adam Rasocha – Rasocha MTB _ 1:44
  4. Michael Rafaj – Ivan Mládek Forever _ 1:55
  5. Lukáš Richter – Amenity Extrem Sport Team _ 1:59
  6. Čeněk Pončík _ 2:13
  7. Michael Macourek _ 2:23
  8. Matyas Macourek _ 2:23
  9. Martin Pšenčík – Amenity Extrem Sport Team _ 2:57
  10. Vojta Vořechovský – Voříšci _ 3:10
  11. Jan Choleček _ 5:57
  12. Jan Rektořík _ 6:18
  13. Lukáš Oravec _ 6:27
  14. Vadim Rubeš _ 6:29
  15. Martin Vacula _ 6:53

Kategorie A +   chlapci narození v roce 2010 do 6 měsíce a rok narození 2009

  1. Tomáš Černý _ 1:17
  2. Antonín Rektořík _ 1:18
  3. Samuel Mucha _ 1:29
  4. Václav Ihaz _ 1:30
  5. Jakub Mudřík _ 1:59
  6. Adam Vingárek _ 1:44
  7. Mikuláš Kruťa _ 2:04
  8. Tobiáš Pernica _ 2:07
  9. Ondřej Večeřa _ 2:14
  10. Tomáš Utinek – DT SWISS BIKE TEAM _ 2:15
  11. Adrian Kotek _ 2:23
  12. Jakub Zavrtálek _ 2:50

Kategorie B    2009 a mladší  ODRÁŽEDLA

  1. Barbora Maléřová _ 1:39
  2. Adéla Bodanská – Vertikon Zlín _ 1:49
  3. Viktorie Chludová _ 1:53
  4. Jana Oravcová _ 1:58
  5. Alžběta Bujoková – Bujdy Team _ 2:01
  6. Sofie Pospíšilová _ 2:03
  7. Nina Koláčová – KMK Servis _ 2:09
  8. Sára Škubalová _ 2:13
  9. Anna Miklová – CS Mihl _ 2:17
  10. Nela Pavlíková _ 2:35
  11. Anna Maléřová _ 2:42
  12. Lucie Perutková _ 2:47
  13. Simona Václavíková – Cyklo-Patik _ 2:54
  14. Oldřiška Norková _ 2:56
  15. Natálie Rajchová _ 3:13
  16. Aneta Gajdošíková _ 3:38
  17. Sára Dohnalová _ 3:54
  18. Eliška Duroňová _ 3:18
  19. Denisa Tománková _ 3:34
  20. Sophia Vančík _ 5:29

Kategorie C      2009 a mladší První dětské kolo

  1. Adam Maliňák – VRV Team _ 1:37
  2. Petr Hoferek – Toyota Dolák _ 2:02
  3. Jiří Choleček _ 2:25
  4. František Daněk – BTO Zašová _ 2:33
  5. Šimon Malaník _ 2:51
  6. Jakub Hlavnička

Kategorie D    2009 a mladší  První dětské kolo

  1. Babeta Kolářová _ 1:16
  2. Jindřiška Michalčíková – Sokol Bojkovice _ 2:08
  3. Justýna Křeménková _ 2:52
  4. Nela Zábojníková – Cyklopark Mysločovice

Kategorie E    2007 – 2008

  1. Lukáš Rasocha – Rasocha MTB _ 2:18
  2. Jakub Urban – Žabáci _ 2:23
  3. Radim Letev – MXM Hulín _ 2:36
  4. Matěj Procházka – SK Šela sport _ 2:41
  5. Pepík Malaník _ 2:51
  6. Jakub Petřík – Klabani _ 2:59
  7. Martin Hořák _ 3:10
  8. Tony Skřítek – Nordica Ski Zlín _ 3:16
  9. Vojtěch Kovanda – Kolokroužek Zlín _ 3:20
  10. Tobiáš Rada _ 3:21
  11. Jakub Pavel _ 3:34
  12. Kryštof Potůček – Nordica Ski Zlín _ 3:37
  13. Martin Dubec – SK Starojická Lhota _ 3:40
  14. Matěj Žáček – Amenity Extrem Sport Team _ 3:46
  15. Mikuláš Svoboda _ 4:02
  16. Michal Krůček _ 4:12
  17. Matěj Mikulec _ 4:33
  18. Michal Konečný _ 4:33
  19. Ondřej Bernatík _ 4:38
  20. Lukáš Holeš _ 5:04
  21. Hugo Mikl – CS Mihl _ 5:05
  22. Jan Frýdl _ 5:05
  23. Adam Hlavica – CS Mihl _ 5:09
  24. Lukáš Olejník _ 5:14
  25. Adam Petrla – Amenity Extrem Sport Team _ 5:15
  26. Stanislav Matúšek – Reta _ 5:19
  27. Michal Petrla – Amenity Extrem Sport Team _ 5:43
  28. David Šťastný – Dinoši _ 5:45
  29. Adam Babík – Babíci _ 5:50
  30. Sebastian Kovář _ 6:07
  31. Václav Mach _ 6:40
  32. Šimon Studýnka _ 6:50
  33. Jakub Vašina _ 6:52
  34. Sebastian Topič _ 7:01
  35. Filip Pončík
  36. Jan Pavlík

Kategorie F    2007 – 2008

  1. Kačka Seidlová – Seidl bike team _ 2:47
  2. Tereza Buršíková _ 2:49
  3. Lucie Juchelková _ 2:50
  4. Eliška Michalčíková – Sokol Bojkovice _ 2:57
  5. Zuzana Kovaříková _ 2:59
  6. Sára Pániková _ 3:01
  7. Adéla Jurkuláková – AVELI MTB _ 3:02
  8. Anna Dubcová – SK Starojická Lhota _ 3:03
  9. Veronika Machová – Bike team Napajedla _ 3:10
  10. Kristýna Vaculová _ 3:11
  11. Anna Hyjánková – Kolokroužek Zlín _ 3:26
  12. Kateřina Bujoková – Bujdy Team _ 3:28
  13. Kristina Warzelová _ 3:56
  14. Anežka Norková _ 4:05
  15. Karolínka Klapilová – Holešovští Pokalíšci _ 4:09
  16. Nikolka Prusenovská _ 4:14
  17. Viola Rubešová _ 4:30
  18. Natálka Kulhánková – Bujdy Team _ 4:40
  19. Adéla Perutková _ 4:48
  20. Veronika Chudárková _ 4:56
  21. Alena Zavadilíková _ 5:03
  22. Eliška Holoubková _ 5:14
  23. Petra Gajdošíková _ 5:52
  24. Julie Slámová _ 6:04

Kategorie G –    2006

  1. Ondřej Matula – MXM Hulín _ 13:59
  2. Jaroslav Prchal – Holešovští Pokalíšci _ 14:33
  3. Jakub Kovařík _ 15:19
  4. Adam Šifař _ 15:29
  5. Adam Jirkovský _ 15:32
  6. Jan Mašláň – Cyklo Mašláň _ 15:37
  7. Jakub Ihaz _ 15:44
  8. Matouš Černý – Autocentrum Lukáš MTB Team _ 15:50
  9. Michal Kocián – BT Zašová _ 15:55
  10. Alex Dolanský – GASEDO BIKE TEAM _ 16:26
  11. Jakub Garaja _ 16:29
  12. David Sklenařík _ 17:16
  13. Marek Rektořík _ 17:18
  14. Jiří Daněk – BTO Zašová _ 17:20
  15. Patrik Kruťa _ 17:21
  16. Tomáš Kurcik – Holešovští Pokalíšci _ 17:23
  17. Martin Pelíšek _ 17:43
  18. Martin Ševčík – Nordica Ski Zlín _ 18:42
  19. Dominik Pospíšil _ 18:48
  20. Filip Sabák _ 20:13
  21. Adam Rajch – Nordica Ski Zlín _ 22:56
  22. Honza Kvasnička

Kategorie G +     2005

  1. Marek Jurkulák – AVELI MTB _ 13:01
  2. Ondřej Novotný – Pattex Scott MTB _ 13:10
  3. Ondřej Procházka – SK Šela sport _ 14:26
  4. Honza Hyneček – Amenity Extrem Sport Team _ 14:28
  5. Tomáš Mudřík _ 14:58
  6. Jakub Vyplel – Nerezka _ 15:10
  7. Miroslav Urban _ 15:22
  8. David Král _ 16:04
  9. Nikola Vingárek _ 16:07
  10. Šimon Páník _ 16:32
  11. Lukáš Pavel _ 16:35
  12. Matěj Rajch – Nordica Ski Zlín _ 17:14
  13. Dominik Walek – Nordica Ski Zlín _ 17:55
  14. Robert Kuchovský – Zlínské Prašivky _ 18:03
  15. Šimon Sláma _ 18:17
  16. Filip Šťastný – Dinoši _ 19:52
  17. Tomáš Dudák _ 20:08
  18. Tomáš Martykán _ 20:48
  19. Michal Gajdošík

Kategorie H    2005 – 2006

  1. Adéla Pernická – Bike Pro Racing  _ 10:46
  2. Daniela Radová _ 11:30
  3. Anna Bajčíková _ 12:00
  4. Štěpánka Dubcová – SK Starojická Lhota _ 12:15
  5. Kristýna Utinková – DT SWISS BIKE TEAM _ 12:33
  6. Karolína Maliňáková – VRV Team _ 12:59
  7. Iveta Richtarová – Nordica Ski Zlín _ 13:06
  8. Valerie Rubešová _ 13:23
  9. Karolína Švajdová – DT SWISS BIKE TEAM _ 13:52
  10. Adéla Pišová – Vačice _ 14:36
  11. Anna Dolanská – GASEDO BIKE TEAM _ 14:37
  12. Klára Studýnková – Včelí farma Říha Pravčice _ 15:05
  13. Lucie Krhovská _ 15:26
  14. Adéla Janů _ 16:10
  15. Markéta Sabáková _ 16:12
  16. Emma Zábojníková – Cyklopark Mysločovice _ 17:09
  17. Agáta Chludová – Chludíci _ 17:36
  18. Julie Babíková – Babíci _ 20:05
  19. Linda Andrýsková _ 21:46
  20. Simonka Egnerová
  21. Ester Andrýsková
  22. Lucie Hradilová
  23. Kristýnka Kučerová

Kategorie CH     2003 – 2004

  1. Pavel Dubčák – 4Ever cyklo Bulis _ 17:40
  2. David Lavička – Toyota Dolák _ 18:22
  3. Jakub Jurkulák – AVELI MTB _ 18:39
  4. Marek Letev – MXM Hulín _ 18:53
  5. Filip Kulha _ 18:57
  6. Petr Ordáň – Cykloun Chvalčov _ 19:05
  7. Jan Hoferek – Toyota Dolák _ 19:54
  8. Lukáš Garaja _ 20:20
  9. Martin Rafaj – Ivan Mládek Forever _ 20:52
  10. Marek Urban _ 21:20
  11. Matěj Oškera – Sport Centrum Maty _ 21:46
  12. Michal Sklenařík _ 21:55
  13. Adam Vladimír Procházka – Kojetín _ 22:33
  14. Petr Konečný _ 22:46
  15. Lukáš Mach – Bike Team Napajedla _ 22:52
  16. Marek Hlavica – CS Mihl _ 22:55
  17. Jakub Trlica _ 22:59
  18. Adam Křemének _ 23:11
  19. Sebastian Bednařík – Radlensarseb _ 23:21
  20. Jan Holík _ 23_48
  21. Vojtěch Lochman – Holešovští Pokalíšci _ 24:17
  22. Matyáš David _ 24:38
  23. Jakub Žák – PSG Zlín _ 25:05
  24. Pavel Novosad – Zlínské Prašivky _ 25:06
  25. Miroslav Horák – Bike Team Napajedla _ 25:41
  26. Jakub Sabák _ 26:16
  27. Šimon Babica _ 26:18
  28. Jiří Pešl _ 26:34
  29. Lukáš Sabák _ 26:39
  30. David Studýnka – Včelí farma Říha Prvavčice _ 29:05
  31. Matyáš Kosina _ 30:42
  32. Radomír Pavel _ 34:08
  33. Jakub Juřica

Kategorie I    2003 – 2004

  1. Lucie Blechová _ 13:16
  2. Štěpánka Michalčíková – Sokol Bojkovice _ 13:41
  3. Justýna Kolářová – ALPINE PRO – AUTHOR TEAM _ 13:48
  4. Nicola Křenková – Skiteam Olomouc _ 14:44
  5. Dorka Ševčíková – Nordica Ski Zlín _ 15:17
  6. Vendula Kociánová – BT Zašová _ 17:33
  7. Aneta Chudárková _ 18:19
  8. Ivana Kučerová _ 19:20
  9. Martina Bellayová – LK Zlín _ 19:21
  10. Denisa Gajdošíková _ 20:34
  11. Lucie Richterová – Amenity Extrem Sport Team _ 21:34
  12. Kateřina Kovačičová – Nordica Ski Zlín

Kategorie J    2001 – 2002

  1. Jakub Letev – MXM Hulín _ 21:43
  2. Martin Cedila – Zlínští draci _ 22:14
  3. Štěpán Potůček – Nordica Ski Zlín _ 22:42
  4. Šimon Potůček- Nordica Ski Zlín _ 22:45
  5. Jakub Vořechovský – Voříšci _ 23:07
  6. Matěj Jonášek – Jonas Team Otrokovice _ 24:16
  7. Filip Kolařík – PSG Team _ 24:28
  8. Rostislav Svoboda _ 25:05
  9. Jakub Klofáč – Nordica Ski Zlín _ 26:47
  10. Petr Pšenčík – Amenity Extrem Sport Team _ 27:04
  11. David Matěječný – Rychlé střely _ 27:28
  12. Daniel Mravec – PSG Team

Kategorie K    2001 – 2002

  1. Veronika Hermanová – VRV Team _ 21:13
  2. Libuše Prchalová – Holešovští Pokalíšci _ 23:00
  3. Ema Bajčíková _ 23:05
  4. Natálie Zouharová _ 23:25
  5. Sára Bednaříková – Radlensarseb _ 25:30
  6. Aneta Lochmanová – Holešovští Pokalíšci _ 25:59
  7. Barbora Pišová – Vačice _ 27:23
  8. Veronika Chmelařová

Kategorie L    1999 – 2000

  1. Adam Formánek – MXM Hulín _ 31:12
  2. Lukáš Žák – DT SWISS BIKE TEAM _ 31:38
  3. Tomáš Svízela – MXM Hulín _ 32:30
  4. Martin Procházka – SK Šela sport _ 32:50
  5. Ladislav Fišnar – SDH Slušovice _ 33:13
  6. Michal Matěječný – Rychlé střely _ 35:23
  7. Adam Dolanský – Gasedo Bike Team _ 37:35
  8. Tomáš Bellay – LK Zlín _ 38:14
  9. Stanislav Hlinšťák _ 39:29
  10. Pavel Kadlčák _ 43:32
  11. Michal Juřica

Kategorie M    1999 – 2000

  1. Veronika Klapilová – Holešovští Pokalíšci _ 38:34
  2. Kateřina Klofáčová – Nordica Ski Zlín _ 39:51
  3. Tereza Cedidlová – Zlínští draci _ 42:02

Na fotografie se můžete těšit v průběhu týdne :-)